kapat× Destek 0850 333 0 565
Her C2C veya Pazaryeri e-ticaret sitesinin varsayılan ürün/ilan ekleme kotası 20.000'dir. Mağazaların ürün/ilan ekleme ve yayınlama limitleri varsayılan 500 olarak gelmektedir. Mağazaların ürün/ilan ekleme ve yayınlama limitlerini kendiniz değiştirebilirsiniz. Sitenizin toplam kotasını ya da mağazaların ürün/ilan ekleme veya yayınlama limitlerinin varsayılan değerlerini değiştirmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.
Ürün/İlan Kotası

1 Kotanız
Bu alandan toplam kotanızı, kullanılan kotanızı ve kalan kotanızı görebilirsiniz. Her C2C ve Pazaryeri sitesinin varsayılan ürün/ilan ekleme kotası 20.000dir. Bunu değiştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sistemde varsayılan olarak ürün/ilan ekleme ve yayınlama limiti her mağaza için 500 olarak gelmektedir. Varsayılan değeri değiştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunu her mağaza için kendiniz değiştirebilir, arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Bunu yapabilmek için Mağazalar bölümünden düzenleme yapmak istediğiniz mağazanın üzerine tıklayınız. Açılan pencereden Mağaza Ayarları bölümüne tıklayınız. Bu alandan Diğer Tanımlar sekmesine tıklayınız. Buradan mağaza kotasıyla ilgili istediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz.

2 Ürün/İlan Ekleme Limiti
Buradan mağazanın ürün veya ilan ekleme limitini limitsiz veya kendiniz bir değer vererek değiştirebilirsiniz. Varsayılan seçeneğini işaretleyerek varsayılan değerine döndürebilirsiniz. Limitsiz seçeneğini seçtiğinizde o mağaza 20.000 ürün/ilanlık kotanız dahilinde istediği kadar ürün/ilan ekleyebilir.

3 Ürün/İlan Yayınlama Limiti
Buradan mağazanın ürün veya ilan yayınlama limitini limitsiz veya kendiniz bir değer vererek değiştirebilirsiniz. Varsayılan seçeneğini işaretleyerek varsayılan değerine döndürebilirsiniz. Limitsiz seçeneğini seçtiğinizde mağaza siteniz üzerinde istediği kadar ürün/ilan yayınlayabilir.

Bu içerik yardımcı olmadıysa sorunuzu sorun cevaplayalım.