kapat× Destek 0850 333 0 565

Etiket "toplu ebülten gönderimi" arama sonucu içerik bulundu.

Pazarlamatik Gönderim Yönetimi

Türk ticaret kanununa uygun e-bültenlerle gönderim yapabilirsiniz, izinli gönderimler, data onayları, listeden çık özelliği ile kimseyi rahatsız etmeden profesyonel gönderimler yapabilirsiniz.

Toplu E-mail Programı Açılış Sayfası

E-Bültenler aracılığıyla; özel kampanyalar, şirket haberleri, yeni ürün ve hizmetler, basın bültenleri, haber mektupları, yıllık raporlar gibi pek çok bilgi hızlı ve ekonomik bir biçimde hedef kitleye ulaştırılır.

Toplu Mail Programı Email Yönetimi

Günlük 10.000 mail gönderimi yapabilirsiniz. Günlük daha fazla gönderim için gönderim planlarınızı değiştirerek günlük 100. 000 gönderime kadar çıkabilirsiniz. Toplam 100.000 gönderim hakkınız bulunmaktadır. Gönderim kotanızı müşteri hizmetleri ile görüşerek artırabilirsiniz.

Toplu Mail Programı Gönderim Yönetimi

Mail, en etkili ve en yoğun kullanılan iletişim kanallarından biridir. İşletmeler tüm iletişimlerini mail kanalları üzerinden yapmaktadır. Toplu mail aracılığı ile en hızlı pazara ulaşma imkânı bulabilirsiniz. Sağlam bir mail datasına sahip olan işletmeler kolayca ürün ve hizmetlerini pazarlayabilirler.

Toplu Mail Programı Şablon Yönetimi

Bu alandan e-bülten şablonları oluşturabilir, dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Kılavuzun bu bölümündeki adımları takip ederek şablon yönetiminizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Şablonlarınızı değiştirebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

Toplu Mail Programı Entegrasyon

Web sitelerinize e-bülten entegrasyonu yaparak kendinize özel veri oluşturabilirsiniz, Toplu E-mail Programı her türlü sistemle entegre çalışabiliyor. İster web ara yüzünden isterseniz de kendi sistemlerinize entegre ederek kullanabilirsiniz.
  • 1
Görüntülenen 1 - 6, Toplam 6