kapat× Destek 0850 333 0 565
Seo

İçerikler

Google Ban Nedir?

Nasıl Google da Banlanılır? Google da Banlandığınızı nasıl anlarsınız? Google internet arama trafiğinin %70 ini sağlamaktadır. Kimse Google da kolay kolay banlanmak istemez.

PageRank Nedir?

PageRank Google'ın arama sonuçlarını listelemek için kullandığı bir teknolojidir. PageRank mantığı şudur; herhangi bir kaliteli site içeriğinde başka bir siteyi bulunduruyorsa ikinci site de kalitelidir.

Sandbox Nedir?

Google nin arama algoritmasına ters düşen bir durum saptandığında, şüphelendiği veya sevmediği bir durum oluştuğunda, ilgili siteyi Google arama motorunun imkânlarından faydalanmasına izin vermemesidir.

Seo Hosting Nedir

Seo hosting; web sitenizin C Class ip üzerinde yayınlanıyor olmasıdır. Normal hosting hizmeti aldığımızda yapılan işlem tek tip (shared ) ip üzerinden web siteniz yayına sunulur. Seo hosting de ise web sitenize özel C class ip tanımlanarak yayınlanır.

SEO Nedir?

Arama motorlarında web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik yani matematiksel bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmak durumundadır.
  • 1
Görüntülenen 1 - 5, Toplam 5