kapat× Destek 0850 333 0 565
Mail Genel Konular

İçerikler

Android Cihazlara E-Posta Hesabı Kurulumu

Android işletim sistemine sahip cep telefonu veya tabletlerinize, kurumsal bir e-posta hesabınızı rahatlıkla kurabilirsiniz.

İOS (Apple) Cihazlara E-Posta Hesabı Kurulumu

İOS (Apple) işletim sistemine sahip cep telefonu veya tabletlerinize, kurumsal bir e-posta hesabınızı rahatlıkla kurabilirsiniz.

Mozilla Thunderbird Kurulumu

Mozilla Thunderbird programı ücretsiz olarak http://www.mozilla.org/tr/thunderbird/ adresinden erişebileceğiniz, Microsoft Outlook gibi, mail okumak ve mail göndermek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Türkçe olarak indirebilirsiniz.

Outlook 2003 Kurulumu

Microsoft Outlook 2003 programı, Microsoft firması tarafından sunulan lisanslı bir program olup, mail işlemlerinizi bilgisayarınızdan yönetmenize imkan sağlar. Yönetim panelinizde açmış olduğunuz bir mail hesabını Outlook 2003 versiyonu üzerinden kurulum yapabilirsiniz.

Outlook Express Kurulumu

Microsoft Outlook Express programı, Microsoft firması tarafından sunulan lisanslı bir program olup, mail işlemlerinizi bilgisayarınızdan yönetmenize imkân sağlar. Kurumsal bir mail hesabını Outlook Express versiyonu üzerinden kurulum yapabilirsiniz.
  • 1
Görüntülenen 1 - 5, Toplam 5