kapat× Destek 0850 333 0 565
İyzico sanal pos başvurusu online olarak internet üzerinden yapılmaktadır. Öncelikle www.iyzico.com internet sitesinden üyelik oluşturuyoruz, üye hesabi oluştururken aktif kullandığınız bir mail adresi ile hesabınızı oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğinizin oluşa bilmesi için mail adresinize gelen aktivasyon doğrulamayı kabul etmeniz gerekmektedir.
İyzico Sanal Pos Başvurusu

Aktivasyon işlemini doğruladıktan sonra iyzico bilgilerinizle https://merchant.iyzipay.com adresine giriş yapınız size özel kullanıcı paneline erişeceksiniz.

İlk işlem başvuru formunuzu doldurmanızdır. Başvuru formunda sizden ürün, firma, firma temsilcisi, banka bilgileri ve evraklar istenmektedir, bu bilgiler;  web site adresi, iş modeli(iş modeline (c2c eticaret sitesine sahipseniz pazaryeri yazmalısınız), ortalama sepet ödemesi, alt yapı (altyapı sağlayıcında KMK Bilişim seçmelisiniz.), Şirket bilgileri, temsilci bilgileri, banka bilgisi ve evraklar istenmektedir. Başvuru sırasında bu evraklara sahip olmanız gerekmektedir; İmza beyanı, vergi levhası, temsilci kimlik fotokopi, banka hesap dekontu bu bilgi ve evraklarla başvurunuz tamamlanmış olur. Kısa bir inceleme sonucunda başvurunuz onaylanmaktadır.

İşleminiz onaylandıktan sonra Ayarlar bölümünden “Apı Anahtarları” ile eticaret sitenize sanal pos kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.