kapat× Destek 0850 333 0 565

Etiket "için" arama sonucu içerik bulundu.

TR uzantılı domainler için gerekli belgeler

Kurallar gereği, Domain kayıtları belgeli ve belgesiz olarak tahsis edilmektedir. Belgeli alan adları için iletilmesi gereken resmi belgeler, almak istediğiniz uzantıya göre farklılık göstermektedir.

tr Alan Adı Kayıt Politikası ve Kurulları

İnternetin dünyadaki ve ülkemizdeki hızlı gelişimi, alan adları konusunda bir talep artışına neden olmuştur. Ülkemizde tr uzantısı ile bir alan adı uzantısı oluşturulmuştur. Bu alan adı uzantısı nic.tr tarafından yürütülmektedir.

com.tr Politika, Yöntem ve Kurallar

Ticari faaliyette bulunan veya ticari bir amaç için internette yer almak isteyen gerçek ve tüzel kişilerin internette belirli alanlarda sınıflandırılması amaçlanmıştır. Ticari kuruluşunuza com.tr alan adı alabilmeniz için gerekli bilgi aktarılmıştır.

tv.tr Politika, Yöntem ve Kurallar

Televizyon yayıncılığı sektöründe hizmet veren gerçek ve tüzel kişiler; program, müzik, reklam v.b. ürünler ve projelere hizmet etmek için açılmış bir alt alan adıdır. Bu alan adı hakkında bilgi sağlanmıştır.

Tr Uzantılı Domainler İçin Sorumlu Kodu Değişikliği Formu

.tr uzantılı domainlerin transfer işlemleri için sorumlu kodu değişliğine ihtiyaç duyulmaktadır. nic.tr üzerinden oluşturduğunuz hesabınıza sorumlu kodu değişikliği formu ile transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

e-Ticaret sitesi fiyatları nedir?

Günümüzde Hazır Eticaret paketleri sunan birçok firma ve şirket bulunmaktadır. Bu işi bedava yapan firmalar ile temasa geçilmesi güvenlik açıklarından dolayı pek tavsiye edilmemektedir. Onun dışında işini yüksek titizlikle yapan firmalar ile temasa geçildiği takdirde yapılan fiyat sınıflandırılması ve biçimlendirilmesi firmanın kendi kriterlerine kalmıştır. En uygun fiyatı seçmek sizin tercihlerinizdir.

e-Ticaret vergi dairesi işlemleri nelerdir?

Ticari internet siteleride kanunlar gereği iş yeri sayıldığından sizinde vergi dairelerinde diğer işletmelerin yaptığı her şeyi yapmanız mümkündür.

Nasıl Alışveriş Sitesi Açılır?

Günümüzde İnternet üzerinden ticaret gerçekten ciddi bir konumda. Peki bir Alışveriş Sitesi nasıl açılır?

Basit e-Ticaret sitesi nasıl yapılır?

İnternet üzerinden alış-veriş günümüzde fazlasıyla popüler. Bu sektöre giriş yapmak için büyük stoklarınızın olmasına gerek yok. İşe yarar bir fikriniz ve ürününüz var ise doğru adımlar ile başarıyı yakalayabilirsiniz.

Başarılı e-Ticaret siteleri nasıl yapılır?

Başarılı bir e-Ticaret sitesi kurmak için yapılması gerekenler.

e-Ticarete Giriş

İlk önce kendinizi ve ürünlerinizi test etmek amacıyla gittigidiyor , sahibinden gibi sitelere ürünlerinizi koyun gelen talep ve yorumlar doğrultusunda işinizi ilerletin. Eğer siteniz var ve daha yeniyseniz sattığınız ürünlerin piyasa fiyatlarına bakarak ürünlerinizi satışa koyun. Kendinize güvenilir bir tedarikçi edinin ve sitenizin tanıtımını olabildiğince profesyonel ve kaliteli yapın.

e-Ticaret İçin Neler Gerekli

e-Ticaret için gerekli bilgiler.

e-Ticaret Sitesi Yapımı

Elektronik alışveriş sitesi yapmak için nelerin yapılması gerekir...

Online Alışveriş Sitesi Kurmak

Online Alışveriş sektörü dünyanın heryerinde büyük bir kitleye ulaşmakta. Şirketinizin büyümesini istiyorsanız yada ticaret dünyasına atılmak istiyorsanız e-Ticaret sizin için büyük bir kapı olabilir.

Sanal Mağaza Kurmak

Sanal mağazaya sahip olmak istiyorsanız Sahibinden, Gittigidiyor, İncir.com gibi sanal pazarlara başvurabilirsiniz. Bu sitelere giriş yaparken herhangi bir ücret ödemezsiniz ancak her satış için komisyon verebilirsiniz, bu siteden siteye değişmektedir.

Sanal Mağaza İçin Gereken Evraklar

Sanal Mağaza için gereken evraklar e-Ticaret için gereken evraklar ile hemen hemen aynıdır.

Admin İçin Api Servisi

Api Servisi ile sisteminizdeki müşteri, mağaza, ürün ve sipariş bilgilerinize ulaşabilirsiniz. 3. taraf yazılımlar ve servislerle api bilgileri ve dökümanlarınızı paylaşarak entegre olabilirsiniz.

Mağazalar İçin Api Servisi

Api Servisi ile sisteminizdeki mağazalar kendi ürün ve sipariş bilgilerini 3. taraf yazılım ve firmalar ile entegre edebilir. Kendi admin panellerinden ulaşacakları api bilgileri ve dökümantasyon ile başka yerlere servis sağlayabilirler. Mağazalarla paylaşmanız gereken bilgiler bu sayfada yer almaktadır.
  • 1
Görüntülenen 1 - 18, Toplam 18