kapat× Destek 0850 333 0 565
Bu alandan e-ticaret sitenize yeni entegrasyon sistemleri ekleyebilirsiniz. Sitenizdeki ürün ve ilanlar için ayrı ayrı şablonlar oluşturmalısınız. Kod ile oluştur bölümüne tıklayarak kısa bir sürede entegrasyon şablonunuzu oluşturabilirsiniz.
Entegrasyon Şablonu Oluşturma

Not: XLS İçin Şablon Oluştururken Herhangi Bir Attribute Değeri İçermemelidir.

1 Yeni Entegrasyon
Bu alana tıklayarak e-ticaret sitenize yeni entegrasyon sistemleri ekleyebilirsiniz. Sitenizdeki ürün ve ilanlar için ayrı ayrı şablonlar oluşturmalısınız. Kod ile oluştur bölümüne tıklayarak kısa bir sürede entegrasyon şablonunuzu oluşturabilirsiniz.

2 Ürün Entegrasyonu
Bu bölüme tıklayarak yeni bir ürün entegrasyonu oluşturmaya başlayınız. Bir ürün entegrasyonu oluşturduğunuzda sistemdeki ilanlar bu entegrasyona dahil olmayacaktır. Sadece ürünler çekilecektir. Buraya tıklayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

3 İlan Entagrasyonu
Bu bölüme tıklayarak yeni bir ilan entegrasyonu oluşturmaya başlayınız. Bir ilan entegrasyonu oluşturduğunuzda sistemdeki ürünler bu entegrasyona dahil olmayacaktır. Sadece ilanlar çekilecektir. Buraya tıklayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

4 Kod ile Oluştur
Bu alana tıklayarak destek ekibimizden tarafınıza gönderilen kodu yapıştırarak bir entegrasyon şablonu oluşturabilirsiniz. Destek ekimizden istediğiniz entegrasyon şablonunun kodunu talep ederseniz size mail yolu ile gönderilecektir. Sonrasında gönderilen kodda hiç bir değişiklik yapmadan bu alana yapıştırdığınızda entegrasyon şablonunuz oluşturulacaktır. Buraya tıklayarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu içerik yardımcı olmadıysa sorunuzu sorun cevaplayalım.