kapat× Destek 0850 333 0 565

Etiket "e ticaret sitesi" arama sonucu içerik bulundu.

Facebook Login İşlemi

Sisteminize Facebook ile Giriş özelliğini eklemek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz. Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapınız. Sonrasında tarayıcınızın adres çubuğuna "developers.facebook.com" yazarak adrese gidiniz.

Ücretsiz e-Ticaret Nedir?

Bu sistemler tamamen açık kaynak kodlarından oluşan ve birden çok kullanıcısı olan sistemlerdir. Açık kaynaklı kodlardan oluşan bu siteler çoğu zaman gönüllü yazılımcılar tarafından yazılmakta ve insanlara sunulmaktadır. Çok fazla dil ve tema gibi pozitif yönleri olsada, güvenlik açıkları ve teknik destekden faydalanamayacak olmanız gibi negatif yönleride vardır.

e-Ticaret sitesinde maliyet nasıl belirlenir?

Eticaret siteniz üzerinden satış yaparken doğru adım ve tercihler yapmak sizi diğer sitelerden daha ileriye götürür.

Bedava e-Ticaret sitesi güvenli midir?

Bedava E Ticaret siteleri gönüllü yazılımcılar tarafından yazılmaktadır. Kimler tarafından hangi amaçla yazıldığı çoğu zaman bilinemez. Bu yüzden güvenlik açıkları üzerinden gelen siber saldırılara karşılık vermek oldukça güçtür. Ayrıca altyapıya doğrudan erişememek sizi yine zora sokacaktır. Doğru ve gerçekten güvenilirliği tanısına varmadığınız hiç bir bedava Eticaret sitesine güvenmeniz tavsiye edilmez.

e-Ticaret sitesi fiyatları nedir?

Günümüzde Hazır Eticaret paketleri sunan birçok firma ve şirket bulunmaktadır. Bu işi bedava yapan firmalar ile temasa geçilmesi güvenlik açıklarından dolayı pek tavsiye edilmemektedir. Onun dışında işini yüksek titizlikle yapan firmalar ile temasa geçildiği takdirde yapılan fiyat sınıflandırılması ve biçimlendirilmesi firmanın kendi kriterlerine kalmıştır. En uygun fiyatı seçmek sizin tercihlerinizdir.

Nasıl Alışveriş Sitesi Açılır?

Günümüzde İnternet üzerinden ticaret gerçekten ciddi bir konumda. Peki bir Alışveriş Sitesi nasıl açılır?

Akıllı e-Ticaret Nedir?

İnternette ürünlerinizi satışa koyabileceğiniz sizin için her ayrıntısı düşünülmüş paketlerdir. Bedava ve Ücretli olarak bulabilirsiniz. Bedava paketler gönüllü yazılımcılar tarafından yazılmış olanlardır.

Asp.net ile e-Ticaret sitesi nedir?

Asp.net, PHP ye göre daha güçlü bir yazılım dili olduğundan etkileşimli sitelerde daha fazla tercih edilir.

Basit e-Ticaret sitesi nasıl yapılır?

İnternet üzerinden alış-veriş günümüzde fazlasıyla popüler. Bu sektöre giriş yapmak için büyük stoklarınızın olmasına gerek yok. İşe yarar bir fikriniz ve ürününüz var ise doğru adımlar ile başarıyı yakalayabilirsiniz.

Başarılı e-Ticaret siteleri nasıl yapılır?

Başarılı bir e-Ticaret sitesi kurmak için yapılması gerekenler.

e-Ticaret de Hosting

Hazırlanan web sitelerini yüklemek için bir alana ihtiyacımız vardır. Sitenizin çalışması için sunucularda sizin için ayrılan alana Hosting denir. Kendi Hosting alanınıza sahip olmak için, Hosting sağlayan firmalar ile anlaşabilirsiniz.

e-Ticaret İçin Neler Gerekli

e-Ticaret için gerekli bilgiler.

e-Ticaret Script

Script, müşterilerin gerek denemesi için gerek kullanması için önceden hazırlanmış web tasarımlarıdır.

e-Ticaret Sitesi Tasarımı

Kullanıcılarda görsel bir haz bırakmak istiyorsanız sitenizin tasarımına kesinlikle önem göstermelisiniz.

e-Ticaret Sitesi Yapımı

Elektronik alışveriş sitesi yapmak için nelerin yapılması gerekir...

e-Ticaret Yazılımı Nedir?

Dünya üzerinde konum farketmeksizin 7/24 açık sanal mapazalara e-Ticaret siteleri denir. Bu sitelerin kuruluşunda devreye e-Ticaret yazılımları girer.

e-Ticaret Yönetim Paneli Nedir?

Site sahibi ve yazılımcıların site hakkında her türlü düzenlemeyi yaptıkları bölümdür. Örneğin; Ürün Ekleme-Silme, Kategori Ekleme-Silme vb.

e-Ticaret Yönetimi Nasıl Olmalıdır?

İyi bir site yönetimi için yapılması gerekenler.

e-Ticaret Sitesi Kurmak

Büyümek ve kar oranını katlamak isteyen her işletme ticaretini Sanal Sektördede yapmaya devam etmelidir.

HTML e-Ticaret Sitesi

Bu siteleri gerek normal gerek Bootstrap halinde hizmetinize sunan bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmaların öncülüğünü Wix yapsada bir çok güvenilir marka bulabilirsiniz.

Komisyonlu e-Ticaret Sitesi Açmak

Komisyonlu bir e-Ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız C2C Altyapısına da sahip olmanız gerekmektedir.

Kolay e-Ticaret Sitesi Açmak

Eğer yazılım dili bilmiyor ve kolayca e-Ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız hazır paketler sunan birçok firma ile anlaşabilirsiniz. Eğer yeterli bütçeniz yok ise internette yer alan Gönüllü Yazılımcılar tarafından yazılmış bir çok ücretsiz paketide kullanabilirsiniz. Hazır paketlerin içerisinde sizin için her ayrıntısı düşünülmüş siteler mevcuttur sizin yapmanız gereken panelden ürün eklemek-silmek gibi ayarlardır.

Online Alışveriş Sitesi Kurmak

Online Alışveriş sektörü dünyanın heryerinde büyük bir kitleye ulaşmakta. Şirketinizin büyümesini istiyorsanız yada ticaret dünyasına atılmak istiyorsanız e-Ticaret sizin için büyük bir kapı olabilir.

PHP ile e-Ticaret Sitesi

PHP ile sıfırdan bir yazılım yapmak gibi bir planınız varsa Güvenlik ve Modüler Yapı etkenlerini kesinlikle unutmamanız gerekir.
  • 1
  • 2
Görüntülenen 1 - 24, Toplam 25