kapat× Destek 0850 333 0 565
DESTEK KONULARI

İçerikler

B2C E-Ticaret Kontrol Panelini Tanıyalım

B2c eticaret sitenizin kontrol paneli kullanıcı dostudur, yerleşik menü düzeninde tasarlanan yapısı ve kolay kullanımı sayesinde tüm işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

CRM Programı Giriş Sayfası

Müşteriyi tanımak, müşteri ihtiyacını anlamak, ona uygun hizmetler ve ürünler geliştirmek, iş süreçlerinizi etkili bir şekilde yöneterek işletmenizi müşteri odaklı bir yapıya kavuşturmak artık akıllı crm programı ile çok kolay.

Doktor Kullanıcı Paneline Giriş

Doktor Kullanıcı Paneli web sitelerinin kontrolünü sağlayan dinamik bir Kullanıcı Yönetim Panelidir. Doktor Kullanıcı Paneli Son sistem güvenlik duvarlarıyla korunmaktadır. Email adresinizi ve şifrenizi doğru girdiğiniz takdirde yönetim paneline giriş yapabilirsiniz.

Emlak Kontrol Paneli Giriş

Emlak web yazılımı, KMK Bilgi Teknolojilerinin hazırlamış olduğu web tabanlı emlak programıdır. Hazırlanan emlak yazılımı kullanıcı dostu ara yüzleri ile her emlakçinin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Anahtar teslim sunulan emlak projesinde ihtiyaç duyabileceğiniz emlak alan adı tescili, emlak web barındırma hizmeti, emlak tasarım desteği, emlak yazılım desteği, emlak destek ve bakım hizmeti tüm altyapıda ücretsiz sağlanmaktadır.

Hasta Takip Programı Giriş

Hasta Takip Programı hastalarınızı kayıt altında tutmanızı sağlayan dinamik bir programdır. Hasta Takip Programı son sistem güvenlik duvarlarıyla korunmaktadır. Email adresinizi ve şifrenizi doğru girdiğiniz takdirde yönetim paneline giriş yapabilirsiniz.

Kontrol Paneline Giriş

İnternet bağlantısı olan bir bilgisayardan internet tarayıcısını açınız. İnternet Explorer kullanmanız tavsiye edilir.

Muhasebe Programı Giriş Sayfası

Muhasebe programı ile müşteri ve tedarikçi hesapları, personel, kasa defteri, çek ve senetler kolayca her yerden yönetilebilir, fatura kesilebilir, ürün ve malzeme stok kontrolü yapılabilir. Yeni nesil akıllı muhasebe programını keşfedin ve hatasız gelir ve giderlerinizi yönetin.

Poliklinik Programı Giriş

Poliklinik Programı ile kliniğinizi kolayca yönetebilirsiniz. Sınırsız kullanıcı lisansı ile doktorlarınıza ve çalışanlarınıza özel kullanıcı hesapları oluşturarak verimlilik ve rekabet avantajı için gerçek bilgiye anlık ulaşma imkan sağlarsınız.

Teknik Servis Programı Giriş

KMK Teknik Servis Programı, teknik servisler için hazırlanmış kullanıcı dostu, kolay, web tabanlı bir programdır. KMK Teknik Servis Programı ile servis de olan cihazları listeleyebilir, durumları hakkında kolaylıkla haberdar olabilirsiniz.

Vsp Müşteri Girişi

VSP Teknoloji web sitelerinin kontrolünü sağlayan dinamik bir Kullanıcı Yönetim Panelidir. VSP Teknoloji Son sistem güvenlik duvarlarıyla korunmaktadır. Email adresinizi ve şifrenizi doğru girdiğiniz takdirde yönetim paneline giriş yapabilirsiniz.
  • 1
Görüntülenen 1 - 11, Toplam 11