kapat× Destek 0850 333 0 565
VSP Web Tasarım

İçerikler

Banner Yönetimi

Anasayfada bulunan geçişli resim bölümüne banner denilir. Bu alana Banner Yönetimi modülünden müdahale edebilirsiniz. Bu işlemlerin nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiyi bu bölümden alabilirsiniz. Adımları takip ederek, banner ekleyebilir, düzenleyebilir veya silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Foto Galeri Yönetimi

Bu bölümde sitenizdeki Foto Galeri kısmının yönetimi için bilmeniz gereken bilgiler verilmiştir. Buradaki adımları uygulayarak web sitenize fotoğraflar ekleyebilir, albümler oluşturabilir ve bunların yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

Haber Yönetimi

Bu bölümde web sitenizdeki haber yönetimini nasıl sağlayacağınız anlatılmıştır. Haber Ekle bölümünde açık bir şekilde nasıl haber ekleyeceğiniz anlatılmıştır. Haberler bölümünde ise varolan haberlerin düzenlemesi ve silinmesi işlemleri detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Kategori Yönetimi

Bu bölümde nasıl kategori ekleyeceğiniz ve düzenleme yapabileceğiniz anlatılmıştır. Buradaki adımları takip ederek web sitenize kategoriler ekleyebilirsiniz. Bu kategorilerin düzenleme ve silme işlemlerini de buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Kontrol Paneli Açılış Sayfası

Size gönderilen kullanıcı bilgileriyle girişinizi yaptıktan sonra yönlendirileceğiniz sayfadır. Bu bölümde giriş sayfasının ve genel araçların kısa bir tanıtımı yapılmıştır. Burada tanıtımı yapılan her bölümün detaylı açıklamaları ve kullanım bilgileri ayrı bir bölüm olarak işlenmiştir.

Sayfa Yönetimi

Bu bölümde web sitenizde sayfalarla ilgili işlemleri nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgiler mevcuttur. Sayfa Ekle bölümünde nasıl sayfa ekleyebileceğiniz ve sayfa detayına resim ekleme konusu anlatılmaktadır. Sayfalar bölümünde düzenleme ve silme işlemleri anlatılmaktadır.

Site Ayarları

Bu bölümde web sitenizin genel ayarlarının yapıldığı Site Ayarları bölümü anlatılmaktadır. Site Ayarları içerisinde iletişim bilgilerinizi güncelleyip, değiştirebilir, dış bağlantı ayarlarını yapabilir, logonuzu değiştirebilir, email ayarları ve sitenizin seo ayarlarını yapabilirsiniz.

Ürün Yönetimi

Bu bölümde Ürün Yönetimi anlatılmaktadır. Ürün kategorisi ekleme, ürün kategorisi silme veya düzenleme işlemleri anlatılmıştır. Aynı zamanda ürün ekleme, düzenleme, silme işlemleri de bu başlık altında anlatılmıştır. Bu bölümdeki adımları takip ederek web sitenizde ürün yönetimini sağlayabilirsiniz.

Video Yönetimi

Bu bölümden Video Galeri sayfanıza videolar ekleyebilirsiniz. Videoları bilgisayarınızdan seçerek ekleyemezsiniz. Önce Youtube vb. sitelere ekleyerek oradaki video linkiyle beraber sitenizde gösterebilirsiniz. Bu sayfadaki adımları takip ederek Video Yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

Vsp Müşteri Girişi

VSP Teknoloji web sitelerinin kontrolünü sağlayan dinamik bir Kullanıcı Yönetim Panelidir. VSP Teknoloji Son sistem güvenlik duvarlarıyla korunmaktadır. Email adresinizi ve şifrenizi doğru girdiğiniz takdirde yönetim paneline giriş yapabilirsiniz.
  • 1
Görüntülenen 1 - 10, Toplam 10