kapat× Destek 0850 333 0 565
Toplu SMS Gönderim Programı

İçerikler

Gönderim Yönetimi

Bu alandan toplu SMS gönderimi yapabilir ve önceki gönderimlerinizi görebilirsiniz. Bu bölümdeki adımları takip ederek kolaylıkla toplu SMS gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Şablon Yönetimi

SMS ile müşteri kitlenizin cebine ulaşın SMS Pazarlama, firmalar için geleneksel iletişim yöntemleriyle karşılaştırıldığında hızlı, ekonomik, etkili ve güvenilir bir iletişim ortamı sağlamaktadır.

Telefon Yönetimi

Bu bölümden Telefon Kayıtlarının yönetimi için gerekli bilgiler verilmiştir. Bu bölümdeki adımları takip ederek telefon numaralarınızı yönetebilirsiniz. Dilediğiniz gibi telefon numarası ekleyebilir, gruplar oluşturabilir, numaraları gruplara dahil edebilirsiniz. Sisteme kayıtlı tüm telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Toplu SMS Programı Açılış Sayfası

Bu bölümde Toplu SMS Gönderim Programının genel bir tanıtımı yapılıştır. Açılış sayfası ve kısayol alanlarıyla ilgili bilgiler verilmiştir. Bu bölümdeki bilgileri okuyarak Toplu SMS Gönderim Programıyla ilgili genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Toplu SMS Programı Giriş Sayfası

SMS ile müşteri kitlenizin cebine ulaşın SMS Pazarlama, firmalar için geleneksel iletişim yöntemleriyle karşılaştırıldığında hızlı, ekonomik, etkili ve güvenilir bir iletişim ortamı sağlamaktadır. Bu bölümde Toplu SMS Gönderim Programına giriş yapabilmeniz için gereken bilgiler mevcuttur.
  • 1
Görüntülenen 1 - 5, Toplam 5