kapat× Destek 0850 333 0 565
Toplu Mail Programı

İçerikler

Toplu E-mail Programı Açılış Sayfası

E-Bültenler aracılığıyla; özel kampanyalar, şirket haberleri, yeni ürün ve hizmetler, basın bültenleri, haber mektupları, yıllık raporlar gibi pek çok bilgi hızlı ve ekonomik bir biçimde hedef kitleye ulaştırılır.

Toplu E-mail Programı Giriş Sayfası

Tanıtımınız yeni nesil uygulamalarla her zaman güncel olsun. İnternetin en büyük pazarlama aracı olduğunu göz önüne aldığımızda, insanlara ulaşmanın en kolay yolunun e-mail olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle de e-bültenler hedef kitleye ulaşabileceğiniz en kolay, en kısa ve en etkili yoldur. KMK E-Bülten, size profesyonel ve etkili e-bültenler hazırlama ve gönderme ayrıcalığı sağlamaktadır.

Toplu Mail Programı Email Yönetimi

Günlük 10.000 mail gönderimi yapabilirsiniz. Günlük daha fazla gönderim için gönderim planlarınızı değiştirerek günlük 100. 000 gönderime kadar çıkabilirsiniz. Toplam 100.000 gönderim hakkınız bulunmaktadır. Gönderim kotanızı müşteri hizmetleri ile görüşerek artırabilirsiniz.

Toplu Mail Programı Entegrasyon

Web sitelerinize e-bülten entegrasyonu yaparak kendinize özel veri oluşturabilirsiniz, Toplu E-mail Programı her türlü sistemle entegre çalışabiliyor. İster web ara yüzünden isterseniz de kendi sistemlerinize entegre ederek kullanabilirsiniz.

Toplu Mail Programı Gönderim Yönetimi

Mail, en etkili ve en yoğun kullanılan iletişim kanallarından biridir. İşletmeler tüm iletişimlerini mail kanalları üzerinden yapmaktadır. Toplu mail aracılığı ile en hızlı pazara ulaşma imkânı bulabilirsiniz. Sağlam bir mail datasına sahip olan işletmeler kolayca ürün ve hizmetlerini pazarlayabilirler.

Toplu Mail Programı Şablon Yönetimi

Bu alandan e-bülten şablonları oluşturabilir, dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Kılavuzun bu bölümündeki adımları takip ederek şablon yönetiminizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Şablonlarınızı değiştirebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.
  • 1
Görüntülenen 1 - 6, Toplam 6