kapat× Destek 0850 333 0 565
Teknik Servis Programı

İçerikler

Ajanda Yönetimi

Bu bölümden notlarınız, hatırlatmalarınız takvim üzerine kaydedilir. Bu konumuzda ajanda kısmının yönetimi için almanız gereken bilgiler verilmiştir. Ajanda modülünde notlarınızı önemine göre farklı şekillerde kaydedebilir. Yapılacak işlerinizi gün, hafta, ay bazında görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

Ayarlar

Ayarlar bölümünden programı kişileştirebilir, servisinize özel şekle getirebilirsiniz. Ayarlar bölümünden, kullanıcı tanımlayabilir, teknisyen ekleyebilir, tanımlamalar yapabilirsiniz.

Bayi Yönetimi

Bu bölümden bayi yönetimizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bayilerinizi ekleyebilir, görebilir, düzenleyebilir, silebilir ve aktif pasif durumunu düzenleyebilirsiniz. Bayileri filtreleme özelliğiyle daha kolay bulabilirsiniz.

Cari Hesap Yönetimi

Cari hesap yönetimi ile müşteri teknik servis ücreti, ödeme ve tahsilât işlerinizi kolayca takip edersiniz. Kimden ne alacağınız var, kime ne borcunuz var kolayca görebilir ve raporlayabilirsiniz. Müşterileri veya tedarikçi ile hesap mutabakatını hesap özeti raporuyla yapabilirsiniz.

Cihaz Yönetimi

Dinamik arama modülü ile isteğiniz cihazı durumlarına göre, modellerine göre, müşteri adına göre, birkaç cümle yazarak kolayca bulabilirsiniz. Tamamlanan cihazlar, parça bekleyen cihazlar, dış servise gönderilen cihazlar, ücret bildirilecek cihazlar, onay bekleyen cihazlar, onay verilen cihazlar şeklinde detaylı durum sorgulaması yapabilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

Bu bölümden sisteme müşteri ekleyebilirsiniz. Varolan müşterileri bu alandan görebilir, düzenleyebilir, silebilir, aktif ya da pasif yapabilirsiniz. Dinamik arama sistemi ile kolayca müşteri bilgilerine erişebilirsiniz. İster müşterinin baş harfi ile bulun veya diğer bilgileri ile kolayca müşteri bilgisine erişebilirsiniz.

Teknik Servis Programı Açılış

Servis programı, teknik servislerin tüm iş ihtiyaçlarına cevap veren, ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Kullanıcı dostu kolay ara yüzü ile kolayca kullanılabilen, KMK Servis Programı sınırsız kullanıcı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca cihaz kısıtlaması olmadan internet bağlantısı olan tüm cihazlardan ve dilediğiniz yerden kullanabilirsiniz. Teknik servislerinizdeki bütün süreçleri kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz.

Teknik Servis Programı Giriş

KMK Teknik Servis Programı, teknik servisler için hazırlanmış kullanıcı dostu, kolay, web tabanlı bir programdır. KMK Teknik Servis Programı ile servis de olan cihazları listeleyebilir, durumları hakkında kolaylıkla haberdar olabilirsiniz.

Yardım

Teknik destek hizmetlerinden ücretsiz olarak sürekli faydalanabilirsiniz, teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz günün her anı uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Eğitim programlarımızdan sürekli ücretsiz faydalanabilir, size özel eğitim programlarımıza ücretsiz katılabilirsiniz.

Yeni Cihaz Kayıt

Cihaz kaydını kolayca yapabilirsiniz. Müşteri bilgileri, Cihaz bilgileri, Kargo bilgileri, Servis bilgileri, Ödeme bilgileri, cihaza ait dokümantasyon, resim ve teslim zamanını kolayca programa ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz cihazları dinamik arama modülü ile kolayca bulabilirsiniz.
  • 1
Görüntülenen 1 - 10, Toplam 10