kapat× Destek 0850 333 0 565
Personel Programı

İçerikler

Açılış ve Personel Sayfası

KMK Personel Programı ile personellerinizi kolayca yönetebilir ve raporlayabilirsiniz. Personel Takip Programı ile iş akışınızı kolaylaştırır, kullanıcı dostu ara yüzleri ile personel ödemelerini, iş giriş tarihi, personel hakkında bilgiler gibi birçok şeyi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İş Başvuruları

Web sitesi entegrasyonu ile web siteniz üzerinden cv başvurusu alabilir ve personel aday havuzunda toplayabilirsiniz. İnsan kaynakları başvuru formunu dilediğiniz web sitesine ekleyebilir online personel başvurusu alabilirsiniz.

Personel İşlemleri

KMK Personel Programı sınırsız kullanıcı tarafından kullanılabilir, şirket içerisindeki, sahada, satış personellerine, bayi ve satış noktalarına kullanıcı hesapları açarak, tüm çalışanlarınızı tek bir merkezden kolayca yönetebilirsiniz.

Personel Programı Giriş Sayfası

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu beşeri kaynakların planlanması, işe alınması, başarılarının değerlendirilmesi, ücretlendirilmesi, eğitimi, geliştirilmesi, organize edilmesi, yürütülmesi, koordine ve kontrol edilmesi gibi birçok işlemi personel programı ile kolayca yapabilirsiniz.
  • 1
Görüntülenen 1 - 4, Toplam 4