kapat× Destek 0850 333 0 565
Pazarlamatik

İçerikler

Pazarlamatik Açılış Sayfası

Üç farklı özelliği ile kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlar. Bulur, hazırlar ve pazarlar. Milyarlarca aktif web sayfalarını tarayarak sizin pazarınızı bulur, kolay bülten tasarım editörü ile istediğiniz kampanya bültenlerinizi hazırlar, güçlü altyapısı ile pazarınıza hızlıca ulaşmanızı sağlar. Pazarlamatik ile herhangi sunucu maliyetine girmeniz gerekmez. Tamamen Pazarlamatik altyapısını kullanarak ekstra maliyetlere girmeden yüksek kalitede e-pazarlama sistemlerini kolayca kullanabilirsiniz.

Pazarlamatik Email Yönetimi

Pazarlamatik, E-Pazarlama için çözüm odaklı bir hizmet sunuyor. E-Pazarlama hızlı, basit ve ölçümlenebilir. E-Pazarlama, pazarlamada en geçerli yöntemlerden biridir. Pazarlamatik sürekli yenilenen özellikleri ile kullanımı kolay ara yüzü ile size kampanyalarınız için bir mesajlaşma sisteminden çok daha fazlasını sunuyor.

Pazarlamatik Entegrasyon

Web sitelerinize e-bülten entegrasyonu yaparak kendinize özel veri oluşturabilirsiniz, Pazarlamatik her türlü sistemle entegre çalışabiliyor. İster web ara yüzünden isterseniz de kendi sistemlerinize entegre ederek kullanabilirsiniz.

Pazarlamatik Giriş Sayfası

Pazarlamatik, hedef müşteri pazarını bulur, ürün ve hizmetlerinizi pazarlar. Pazarlamatik yeni nesil pazarlama sistemidir. Zaman ve insan gücü harcamadan hedef müşteri kitlenize en ekonomik yollardan ulaşmanızı sağlar. Siz diğer işlerinizle uğraşırken o sizin için çalışır. Birçok insanın işini o tek başına yapar gece gündüz çalışır sizi milyonlara pazarlar.

Pazarlamatik Gönderim Yönetimi

Türk ticaret kanununa uygun e-bültenlerle gönderim yapabilirsiniz, izinli gönderimler, data onayları, listeden çık özelliği ile kimseyi rahatsız etmeden profesyonel gönderimler yapabilirsiniz.

Pazarlamatik Şablon Yönetimi

Kampanyalarınızla müşteri kitlenize ulaşabilir, müşteri bağlılığı ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz; Toplu pazarlama ve kişiye özel gönderim yetenekleri ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kolayca satışa dönüştüre bilirsiniz. Toplu gönderimlerinizde gönderdiğiniz mesajın hedefine ulaşıp ulaşmadığı, okunup okunmadığı, alıcının linke tıklayıp tıklamadığına kadar tüm detayları raporlayabilirsiniz.
  • 1
Görüntülenen 1 - 6, Toplam 6