kapat× Destek 0850 333 0 565
Genel

İçerikler

Açıklama Bölümünde Dışarıdan Alınan Veriler

Ürün detay sayfalarında bulunan açıklama bilgilerini girerken dışarıdan alınan verilere dikkat edilmelidir.

Gizlilik ve Güvenlik

KMK İş yazılımları, KMK Bilgi Teknolojileri AŞ'ye aittir ve bu programları kullanan siz müşterilerimizin bilgi güvenliği KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. için büyük önem taşımaktadır.

Google Bot Çağırma

İnternet sitemizi Google botuna hızlıca indekslete biliriz. Google botu tarafından indekslenen sayfalar arama sonuçlarında daha fazla performans göstermektedir. Google bota sayfalar nasıl indeksletilir bu kılavuzla görebiliriz.

Google Webmaster Hesap Kurulumu

Google tarafından internet sitenizin doğrulanması internet sitenizle googlenin tanışmasına benzer. Google webmaster hesabınızı bu kurulum kılavuzu ile kolayca kurabilirsiniz. İnternet siteniz için bir çok google aracını ücretsiz kullanabilirsiniz.

İyzico Sanal Pos Başvurusu

İyzico sanal pos başvurusu online olarak internet üzerinden yapılmaktadır. Öncelikle www.iyzico.com internet sitesinden üyelik oluşturuyoruz, üye hesabi oluştururken aktif kullandığınız bir mail adresi ile hesabınızı oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğinizin oluşa bilmesi için mail adresinize gelen aktivasyon doğrulamayı kabul etmeniz gerekmektedir.

Programlara Nasıl Giriş Yapabilirim?

Hesabınıza giriş yapmak için, aşağıdaki talimatları uygulayınız, hesabınıza giriş yapmakta hala sorun yaşıyorsanız müşteri hizmetleri ile iletişim kurunuz.

Şifrenizi Yönetin

Yeni bir şifre oluştururken şifrenin en az 6 karakter uzunluğunda olduğundan emin olun. Karmaşık bir rakam, harf ve noktalama işareti karışımı kullanmaya çalışın.

Yeni Kullanıcı Oluşturma

Yeni kullanıcı oluşturmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.
  • 1
Görüntülenen 1 - 8, Toplam 8