kapat× Destek 0850 333 0 565
Emlak Web Tasarım

İçerikler

Ajanda Yönetimi

Bu bölümden notlarınız, hatırlatmalarınız takvim üzerine kaydedilir. Bu konumuzda ajanda kısmının yönetimi için almanız gereken bilgiler verilmiştir. Ajanda modülünde notlarınızı önemine göre farklı şekillerde kaydedebilir. Yapılacak işlerinizi gün, hafta, ay bazında görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

Ayarlar Bölümü

Bu bölümden sitenizin tüm ayarlamalarını yapabilirsiniz. Kategori ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz yenilerini ekleyebilir, düzenleme yapabilirsiniz. Sitenizin genel ayarları, iletişim ayarları, domain ayarları, seo ayarları, eklenti ayarları, il ayarları bu bölümden yapılabilir.

Emlak Kontrol Paneli Açılış Sayfası

Emlak web yazılımı ile oluşturulan emlak web sitesi %100 SEO Optimizasyon altyapısına sahiptir. Emlak sitenizin hedef ziyaretçi kitlesi araştırarak kelime blokları oluşturabilir, sayfa içeriklerinize göre etiket bulutları oluşturabilirsiniz.

Emlak Kontrol Paneli Giriş

Emlak web yazılımı, KMK Bilgi Teknolojilerinin hazırlamış olduğu web tabanlı emlak programıdır. Hazırlanan emlak yazılımı kullanıcı dostu ara yüzleri ile her emlakçinin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Anahtar teslim sunulan emlak projesinde ihtiyaç duyabileceğiniz emlak alan adı tescili, emlak web barındırma hizmeti, emlak tasarım desteği, emlak yazılım desteği, emlak destek ve bakım hizmeti tüm altyapıda ücretsiz sağlanmaktadır.

Emlak Yönetimi

Hazırlanan emlak yazılımı kullanıcı dostu ara yüzleri ile her emlakçinin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Anahtar teslim sunulan emlak projesinde ihtiyaç duyabileceğiniz emlak alan adı tescili, emlak web barındırma hizmeti, emlak tasarım desteği, emlak yazılım desteği, emlak destek ve bakım hizmeti tüm altyapıda ücretsiz sağlanmaktadır.

İçerik Yönetimi

Sayfa yönetimi aracılığıyla web sitenizin sağına, soluna, üstüne, altına dilediğiniz her bölüme sınırsızca içerik sayfaları ekleyebilirsiniz. Web sitenize sınırsız haber, makale, duyuru ekleyebilirsiniz, eklediğiniz haberlerin içeriğini dilediğiniz gibi resim, metin, video şeklinde doldurabilirsiniz. Web sitenizde kampanya ürün hizmet tanıtımlarınız için en değerli yerlerden biri olan web sitenizin gövdesini oluşturur. Banner yönetimi aracılığıyla kampanyalarınızı kurumsal tanıtımlarınızı animasyonlu bir şekilde web sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

Bu bölümde müşteri yönetimizi nasıl sağlayacağınız hakkında bilgiler verilmiştir. Bu bölümdeki adımları takip ederek müşteri yönetiminizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Sisteme yeni müşteriler ekleyebilir onları yönetebilirsiniz. Eklediğiniz müşterileri düzenleyebilir silebilir, sahip olduğu veya kiraladığı emlakları listeleyebilir, taleplerini inceleyebilirsiniz. Detaylı arama modülü sayesinde aradığınız müşteriyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Talep Yönetimi

Emlak ilanlarınız içerisinde müşterinizin istediği özelliklerde emlak ilanınız yoksa müşterinizin emlak talebini alabilirsiniz ve uygun emlak bulunduğu zaman hemen geri dönüşüm yaparak müşterinin aradığı emlak ilanını hemen karşılayabilirsiniz.

Yer Gösterme Yönetimi

Bu bölümde yer göstermeler bölümü ve nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgiler mevcuttur. Yer göstermeler müşterilerinize gösterdiğiniz, gezdirdiğiniz emlakları ve müşterilerin gördükleri emlaklara karşı izlenimlerini not alabileceğiniz bir bölümdür. Böylece yer göstermelerinizin hepsi kayıt altında olacaktır. Detaylı arama özelliği sayesinde aradığınız yer gösterme kaydına hızlıca ulaşabilirsiniz.
  • 1
Görüntülenen 1 - 9, Toplam 9