kapat× Destek 0850 333 0 565
Doktor Web Tasarım

İçerikler

Anket Yönetimi

Bu bölümden sitenize hastalarınızın veya ziyaretçilerinizin yanıtlayabileceği anketler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda eklediğiniz anketleri aktif ya da pasif yapabilirsiniz. Anketleri silme işlemini de bu bölümden gerçekleştirebilirsiniz.

Banner Yönetimi

Anasayfada bulunan geçişli resim bölümüne banner denilir. Bu alana Banner Yönetimi modülünden müdahale edebilirsiniz. Bu işlemlerin nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiyi bu bölümden alabilirsiniz. Adımları takip ederek, banner ekleyebilir, düzenleyebilir veya silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Doktor Açılış Sayfası

Size gönderilen kullanıcı bilgileriyle girişinizi yaptıktan sonra yönlendirileceğiniz sayfadır. Bu bölümde giriş sayfasının ve genel araçların kısa bir tanıtımı yapılmıştır. Burada tanıtımı yapılan her bölümün detaylı açıklamaları ve kullanım bilgileri ayrı bir bölüm olarak işlenmiştir.

Doktor Kullanıcı Paneline Giriş

Doktor Kullanıcı Paneli web sitelerinin kontrolünü sağlayan dinamik bir Kullanıcı Yönetim Panelidir. Doktor Kullanıcı Paneli Son sistem güvenlik duvarlarıyla korunmaktadır. Email adresinizi ve şifrenizi doğru girdiğiniz takdirde yönetim paneline giriş yapabilirsiniz.

Foto Galeri Yönetimi

Bu bölümde sitenizdeki Foto Galeri kısmının yönetimi için bilmeniz gereken bilgiler verilmiştir. Buradaki adımları uygulayarak web sitenize fotoğraflar ekleyebilir, albümler oluşturabilir ve bunların yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

Haber Yönetimi

Bu bölümde web sitenizdeki haber yönetimini nasıl sağlayacağınız anlatılmıştır. Haber Ekle bölümünde açık bir şekilde nasıl haber ekleyeceğiniz anlatılmıştır. Haberler bölümünde ise varolan haberlerin düzenlemesi ve silinmesi işlemleri detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Kategori Yönetimi

Bu bölümde nasıl kategori ekleyeceğiniz ve düzenleme yapabileceğiniz anlatılmıştır. Buradaki adımları takip ederek web sitenize kategoriler ekleyebilirsiniz. Bu kategorilerin düzenleme ve silme işlemlerini de buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfa Yönetimi

Bu bölümde web sitenizde sayfalarla ilgili işlemleri nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgiler mevcuttur. Sayfa Ekle bölümünde nasıl sayfa ekleyebileceğiniz ve sayfa detayına resim ekleme konusu anlatılmaktadır. Sayfalar bölümünde düzenleme ve silme işlemleri anlatılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hastalarınızın size sıkça yönelttiği soruları sitenizde yayınlayabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular bölümünde bu soruları sitenize ekleyebilirsiniz. Değişiklik yapmak isterseniz yine bu bölümden yapabilir, silmek istediğiniz soruları bu bölümden silebilirsiniz. Bu bölümdeki adımları uygulayarak Sıkça Sorulan Sorular kısmını yönetebilirsiniz.

Site Ayarları

Bu bölümde web sitenizin genel ayarlarının yapıldığı Site Ayarları bölümü anlatılmaktadır. Site Ayarları içerisinde iletişim bilgilerinizi güncelleyip, değiştirebilir, dış bağlantı ayarlarını yapabilir, logonuzu değiştirebilir, email ayarları ve sitenizin seo ayarlarını yapabilirsiniz.

Sponsor Yönetimi

Sponsor Yönetimi varsa sponsorlarınızı ekleyebileceğiniz bölümdür. Sponsorunuzun başlık, resim ve linkini girdikten sonra web sitenizde görünecektir. Kişiler sponsor linkine tıkladığında verdiğiniz linke yönlendirilecektir. Sponsorları ekledikten sonra düzenleme veya silme işlemlerini de bu alandan yapabilirsiniz.

Video Yönetimi

Bu bölümden Video Galeri sayfanıza videolar ekleyebilirsiniz. Videoları bilgisayarınızdan seçerek ekleyemezsiniz. Önce Youtube vb. sitelere ekleyerek oradaki video linkiyle beraber sitenizde gösterebilirsiniz. Bu sayfadaki adımları takip ederek Video Yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yönetimi

Bu bölümde Yorum Yönetimi anlatılmıştır. Yorum Yönetiminde siteniz üzerinden sayfa veya haberlerinize yapılan yorumları yönetebilirsiniz. Onaysız yorumlar bölümünde onaylamadığınız yorumlar görünür, tüm yorumlar bölümünde ise onay verdiğiniz ya da vermediğiniz tüm bölümler gözükür.
  • 1
Görüntülenen 1 - 13, Toplam 13