kapat× Destek 0850 333 0 565
B2C E-Ticaret

İçerikler

B2C E-Ticaret Haberler

B2c eticaret sitenizin kontrol panelinde bulunan haberler modülü sayesinde eticaret sitenizde yayılanacak dilediğiniz kadar haber oluştura bilirsiniz.

B2C E-Ticaret Kargo Ayarları

B2c eticaret sitenizin kontrol panelinde bulunan kargo ayarları modülü sayesinde eticaret sitenizi detaylı bir şekilde kargo ayarlarını yapa bilirsiniz.

B2C E-Ticaret Kontrol Panelini Tanıyalım

B2c eticaret sitenizin kontrol paneli kullanıcı dostudur, yerleşik menü düzeninde tasarlanan yapısı ve kolay kullanımı sayesinde tüm işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

B2C E-Ticaret Ödeme Ayarları

B2c eticaret sitenizin kontrol panelinde bulunan ödeme ayarları modülü sayesinde eticaret sitenizi detaylı bir şekilde ödeme ayarlarını yapa bilirsiniz.

B2C E-Ticaret Site Ayarları

B2c eticaret sitenizin kontrol panelinde bulunan site ayarları modülü sayesinde eticaret sitenizin bilgilerinde düzenleme yapabilirsiniz, ayrıca yeni site bilgileri,seo ayarları,site telif bilgileri oluştura bilirsiniz.

B2C E-Ticaret Tema Ayarları

B2c eticaret sitenizin kontrol panelinde bulunan tema ayarları modülü sayesinde eticaret sitenizin tema yapısında düzenleme yapabilirsiniz, ayrıca yeni tema oluştura bilirsiniz.

B2C İndirim Kuponu Kullanımı

İndirim Kuponları bölümüne ulaşmak için ana panelden Pazarlama > İndirim Kuponları yolunu izlemelisiniz. Bu sayfada yeni kupon oluşturabilir, daha önce oluşturduğunuz kuponları görebilirsiniz.

B2C Müşteriler

B2c eticaret sitenizin kontrol panelinde bulunan müşteriler modülü sayesinde müşteriler ile ilgili bilgileri görüntüleye bilirsiniz

B2C Sayfalar

B2c eticaret sitenizin kontrol panelinde bulunan sayfalar modülü sayesinde eticaret sitenizde yayılanacak dilediğiniz kadar sayfa oluştura bilirsiniz.

B2C Siparişler

B2c eticaret sitenizin kontrol panelinde bulunan sipariş modülü sayesinde eticaret siteniz üzerinden yapılan alışverişler kontrol panelinizde sipariş olarak görünür

B2C Ürünler

b2c eticaret sitenizin kontrol panelinde bulunan ürünler modülü sayesinde eticaret sitenizde yayılanacak ürünler ile ilgili ürün adı,görseli ve tüm bilgileri göstere bilirsiniz.

Facebook Login İşlemi

Sisteminize Facebook ile Giriş özelliğini eklemek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz. Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapınız. Sonrasında tarayıcınızın adres çubuğuna "developers.facebook.com" yazarak adrese gidiniz.

Google Captcha Ekleme ve Ayarları

CAPTCHA uygulaması güvenlik amaçlı kullanılan bir uygulamadır. Zararlı olabilecek yazılım ve botların web sitenizden form göndermesini engellemek için kullanılmaktadır. Genellikle "Ben Robot Değilim" şeklinde kullanıcının çeşitli şekillerde gerçek kullanıcı olduğunu doğrulamasını isteyerek zararlı yazılım ve botlara karşı korunmayı sağlar.

Sayfa İçeriğine Video Ekleme

Sayfa ya da haber detayınıza video eklemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.
  • 1
Görüntülenen 1 - 14, Toplam 14