kapat× Destek 0850 333 0 565
C2C e-Pazaryeri E-Ticaret

İçerikler

C2C e-Pazaryeri Kontrol Paneline Giriş

İnternet bağlantısı olan bir bilgisayardan internet tarayıcısını açınız. İnternet Explorer kullanmanız tavsiye edilir.

C2C e-Pazaryeri Kontrol Panelini Tanıyalım

C2c e-pazaryeri kontrol paneli KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Tarafından hazırlanmış bir eticaret platformudur.

C2C e-Pazaryeri Mağazalar

C2c e-Pazaryeri eticaret sitelerinde sınırsız mağaza oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Mağazaları dilediğiniz gibi yönetebilir, tüm mağazaları dilediğiniz kriterde listeleyebilir ve işlem yapabilirsiniz.

Entegrasyonlar - Giriş

Bu dokümanda, KMK C2C – E-Pazaryeri kullanıcılarının site veya mağaza kontrol panelleri tarafından toplu ürün/ilan ekleme, indirme ve düzenleme entegrasyon bilgileri yer almaktadır.

Facebook Login İşlemi

Sisteminize Facebook ile Giriş özelliğini eklemek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz. Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapınız. Sonrasında tarayıcınızın adres çubuğuna "developers.facebook.com" yazarak adrese gidiniz.

Google Captcha Ekleme ve Ayarları

CAPTCHA uygulaması güvenlik amaçlı kullanılan bir uygulamadır. Zararlı olabilecek yazılım ve botların web sitenizden form göndermesini engellemek için kullanılmaktadır. Genellikle "Ben Robot Değilim" şeklinde kullanıcının çeşitli şekillerde gerçek kullanıcı olduğunu doğrulamasını isteyerek zararlı yazılım ve botlara karşı korunmayı sağlar.

Sayfa İçeriğine Video Ekleme

Sayfa ya da haber detayınıza video eklemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

XLS Yükleme ve İndirme

Toplu Ürün İşlemleri(Yükleme/İndirme) iki ayrı yoldan yapılabilmektedir. Birinci seçenek; Ürün/İlan > Mağaza Ürünleri bölümünden mağaza seçerek yapılmaktadır. İkinci seçenek; Ayarlar > Entegrasyonlar > Entegrasyon(Üzerine Tıklamayla Açılır) > Entegrasyon İşlemleri bölümünden mağaza seçerek yapılmaktadır.
  • 1
Görüntülenen 1 - 9, Toplam 9