kapat× Destek 0850 333 0 565
C2c e-pazaryeri kontrol paneli KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Tarafından hazırlanmış bir eticaret platformudur.
C2C e-Pazaryeri Kontrol Panelini Tanıyalım


1 Kullanım alanını genişlet
Kontrol panelinde, daha geniş kullanım alanı oluşturur, sol menüleri kapatıp açmanızı sağlar.

2 Ana sayfa
Kontrol panelinde alt sayfalardan ana sayfaya gelmenizi sağlar.

3 E-Ticaret Sitesiniz
Yönettiğiniz eticaret sitesine erişmenizi sağlar. Kullanıcılarınızın sitenizi gördüğü gibi sitenizi görürsünüz.

4 E-Ticaret Sitelerim
Birden fazla eticaret sitesini aynı hesaptan yönetebilirsiniz. Birden fazla eticaret siteniz varsa buradan eticaret sitelerinize erişebilirsiniz. Ve hangi eticaret sitenizi yönetmek istiyorsanız onu seçebilir ve onun kontrol paneline geçiş sağlarsınız.

5 Yardım Merkezi
Kontrol paneli ile ilgili yardım dokümanlarına ve yardım merkezine erişim sağlarsınız. Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yardım merkezini kullanabilirsiniz.

6 Hatırlatma ve Uyarılar
Var olan hatırlatma, uyarı mesajlarınız size buradan bildirilir.

7 Diğer Modüller ve Programlar
e-ticaret sitenizle entegreli çalışan diğer programlara, buradan kolayca geçiş sağlayabilirsiniz. Örneğin muhasebe programınıza, personel programınıza, sms, mail programlarına kolayca buradan bağlanabilirsiniz.

8 Hesabım
Hesap bilgilerinize, şifre değiştirme ve güvenli çıkış işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

9 Sistem Bakımı
Sisteminize eniyileme yapmak için kullanılır. Uzun süre eniyileme yapmadığınız zaman butonun rengi kırmızıya döner. Belirli aralıklarla sistem eniyileme yapmalısınız.

10 Sitemap Güncelle
Sisteminiz dinamik bir yapıya sahip olduğu için. Sitenizde yaptığınız ürün ekleme, sayfa silme vb. gibi işlemlerinizde sitemap güncelleme yapmanız gerekir. Uzun süre güncelleme yapmadığınız zaman butonun rengi kırmızıya döner. Belirli aralıklarla sitemap güncelleme yapmalısınız.

11 Giriş
Panelde herhangi bir yerdeyken giriş menüsüne tıklayarak panelin anasayfasına geçiş yapabilirsiniz.

12 Mağaza
Mağazalarınızı buradan yönetebilirsiniz. Tüm mağazalarınızı listeleyebilir, üzerlerinde işlem yapabilir, mağaza grupları oluşturabilir, mağaza hesap işlemlerini takip edebilir, mağaza kargo ayarlarını görebilir, mağazalara duyuru hazırlayıp gönderebilirsiniz.

13 Sipariş
Mağazalarınıza gelen siparişleri listeleyebilir, siparişler içerisinde detaylı arama yapabilir, siparişler üzerinde işlem yapabilirsiniz.

14 Mağaza Ürün / İlan
Mağaza ürün ve ilanlarını listeleyebilir, markaları yönetebilir, ürün/ilan kategorileri oluşturabilirsiniz. Ürünlere gelen yorumları görebilir, işlem yapabilirsiniz.

15 Talep
Eticaret siteniz üzerinden ön talep/teklif alabilirsiniz, almış olduğunuz talepler üzerinde işlem yapabilirsiniz.

16 Kullanıcı / Üye Yönetimi
Eticaret siteniz üzerinden ziyaretçileriniz üye girişi yapabilir, üyeleriniz kullanıcılar modülü altında listelenir. Kullanıcılarınız üzerinde işlem yapabilir, kullanıcılarınızı gruplara ayırabilirsiniz.

17 Pazarlama
E-Ticaret sitenizle ilgili pazarlama faaliyetlerinizi buradan yönetebilirsiniz. E-bülten listenize buradan erişebilir, toplu mail programına aktarabilir veya dışa aktarabilirsiniz.

18 İçerik Yönetimi
İçeriklerinizi buradan oluşturabilir, oluşturmuş olduğunuz içerikleri buradan düzenleyebilirsiniz. İçerik olarak yeni sayfa, haberler, foto galeri, video galeri, dosyalar, haber editörleri oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

19 Diğer İçerik Yönetimi
Daha fazla özellik ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Sayfa ve haber kategorileri oluşturabilir, banner ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz, anket oluşturabilirsiniz, forumları yönetebilirsiniz, bloklar oluşturabilirsiniz, RSS ve yorumları yönetebilirsiniz.

20 Ayarlar ve Tanımlamalar
Ayarlar ve tanımlamalardan eticaret sitenizin tüm kontrollerini yapabilirsiniz. Tema ayarları, site ayarları, iletişim ayarları, dil ayarları, ödeme ayarları, mail şablonları ve tanımlamaları bu bölümden yönetebilirsiniz. Eticaret sitenizin tüm kontrolleri sizin elinizde sınırsızca %100 yönetebilirsiniz.

21-22-23-24 Satış Grafikleri
E-ticaret sitenizde yapılan satışları aylık, haftalık, günlük ve saatlik olarak takip edebilirsiniz.

25 Satış Grafiği
Satışlarınızı buradanda anlık olarak takip edebilirsiniz.

26 Ürün-İlan Kotası
Ürün ilan kotası varsayılan olarak 20.000'dir. Bu kotayı arttırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

27 Uyarılar
Sitenizdeki bazı hareketleri anlık olarak buradan takip edebilirsiniz.

28 Son Yorumlar
Sitemizdeki içeirklere yazılan son yorumları buradan takip edebilirsiniz.

22 Takvim
Yıllık takvim gösterilir.

Bu içerik yardımcı olmadıysa sorunuzu sorun cevaplayalım.