kapat× Destek 0850 333 0 565
Sistemde hazır bulunan icd10 tanı kodlarının yanı sıra eklemek istediğiniz tanı kodlarını bu bölümden ekleyebilirsiniz. Hasta takip programına birden fazla kullanıcı tanımlayabilir ve kullanıcılarınızı yönetebilirsiniz. Hasta Kayıtlarınızı anlık olarak dilediğiniz zaman yedek alabilirsiniz. Kayıtlarınızı excel formatında bilgisayarınıza kaydedebilmektesiniz.
Ayarlar Bölümü

Sistemde hazır bulunan icd10 tanı kodlarının yanı sıra eklemek istediğiniz tanı kodlarını bu bölümden ekleyebilirsiniz. Hasta takip programına birden fazla kullanıcı tanımlayabilir ve kullanıcılarınızı yönetebilirsiniz. Hasta takip programında kullanıcı sınırlaması bulunmamaktadır, dilediğiniz kadar kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda oluşturduğunuz kullanıcıları dilediğiniz zaman pasif/aktif edebilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde oluşturduğunuz kayıtlara daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Bu bölüme yanlızca yönetici hakkında sahip kullanıcı erişebilmektedir. Hasta Kayıtlarınızı anlık olarak dilediğiniz zaman yedek alabilirsiniz. Kayıtlarınızı excel formatında bilgisayarınıza kaydedebilmektesiniz. Bu bölüme yanlızca yönetici hakkında sahip kullanıcı erişebilmektedir.

Sistemde hazır bulunan icd10 tanı kodlarının yanı sıra eklemek istediğiniz tanı kodlarını bu bölümden ekleyebilirsiniz.

1 Tanı Kodu
Bu alana eklemek istediğiniz tanının kodunu giriniz.

2 Tanı Adı
Bu alana eklemek istediğiniz tanının kodunu giriniz.

3 Bilgileri Kaydet
Bu butona tıklayarak kodunu ve adını girdiğiniz tanıyı sisteme kaydedebilirsiniz.

4 Tanıyı Düzenle
Kodundan veya adında değişiklik, düzenleme yapmak istediğiniz tanının yanındaki düzenle ikonuna tıklayarak işlem yapabilirsiniz.

5 Tanıyı Sil
Silmek istediğiniz tanının yanındaki çöp kutusu ikonuna tıklayarak silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hasta takip programına birden fazla kullanıcı tanımlayabilir ve kullanıcılarınızı yönetebilirsiniz. Hasta takip programında kullanıcı sınırlaması bulunmamaktadır, dilediğiniz kadar kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda oluşturduğunuz kullanıcıları dilediğiniz zaman pasif/aktif edebilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde oluşturduğunuz kayıtlara daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.Bu bölüme yanlızca yönetici hakkında sahip kullanıcı erişebilmektedir.

1 Kullanıcı Ekle
Bu alana tıklayarak hasta takip programınız için kullanıcı oluşturabilirsiniz.

1.1 Adı Soyadı Kullanıcın adını ve soyadını bu alana giriniz.

1.2 GSM Kullanıcının cep numarasını bu alana giriniz.

1.3 E-mail Adresi Kullanıcının e-mail adresini bu alana giriniz.

1.4 Şifre Kullanıcının kullanacağı şifreyi bu alana giriniz.

1.5 Yetkilendirme Modüllere göre kullanıcıları yetkilendirebilirsiniz. Her modüle göre gösterme, ekleme, düzenleme ve silme yetkilerini değiştirebilirsiniz.

1.6 Logo Ekle Kullanıcıya ait resim veya logo ekleyebileceğiniz alandır.

1.7 Durumu Kullanıcının aktif-pasif durumunu buradan değiştirebilirsiniz. Eğer durumu pasif ederseniz kullanıcı sisteme erişemez.

1.8 Kaydet Bu butona tıklayarak kullanıcıyı oluşturabilirsiniz.

2 Arama
Kullanıcılar arasında arama yapmak için buraya kelimeyi giriniz.

3 Kullanıcı Düzenle
Kullanıcı bilgilerinde veya yetkilerinde değişiklik yapmak isterseniz bu ikona tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

4 Aktif-Pasif
Kullanıcıları aktif ya da pasif yapmak için bu ikona tıklayabilirsiniz. Yeşil ikon varsa kullanıcı aktif, kırmızı ikon varsa kullanıcı pasiftir.

5 Kullanıcıyı Sil
Silmek istediğiniz kullanıcının yanındaki çöp kutusu ikonuna tıklayarak silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hasta Kayıtlarınızı anlık olarak dilediğiniz zaman yedek alabilirsiniz. Kayıtlarınızı excel formatında bilgisayarınıza kaydedebilmektesiniz. Bu bölüme yanlızca yönetici hakkında sahip kullanıcı erişebilmektedir.

1 Yedek Al
Bu butona tıklayarak verilerinizin yedeklerini alabilirsiniz. Yedekleriniz excel formatında bilgisayarınıza indirilecektir.

Hasta Takip Programı hakkındaki tüm sorularınızı bu form aracılığıyla doğrudan bize iletebilirsiniz.

Bu içerik yardımcı olmadıysa sorunuzu sorun cevaplayalım.