kapat× Destek 0850 333 0 565
Size gönderilen kullanıcı bilgileriyle girişinizi yaptıktan sonra yönlendirileceğiniz sayfadır. Bu bölümde giriş sayfasının ve genel araçların kısa bir tanıtımı yapılmıştır. Burada tanıtımı yapılan her bölümün detaylı açıklamaları ve kullanım bilgileri ayrı bir bölüm olarak işlenmiştir.
Hasta Takip Paneli Açılış Sayfası

Kullanıcı bilgilerinizle girş yaptıktan sonra yönlendireleceğiniz sayfadır.

1 Arama
Program içerisinde hasta veya teşhis aramak istiyorsanız bu alana aradığınız kelimeyi girip arama işlemi yapabilirsiniz.

2 Randevular
Bulunduğunuz güne ait randevular listelenir.

3 Hesabım
Adres, telefon, logo vb. ayarlarınıza bu bölümden müdahale edebilirsiniz.s

4 Şifre Değiştir
Buradan eski şifre ve yeni şifrenizi girerek şifrenizi değiştirebilirsiniz.

5 Ekranı Kilitle
Bilgisayar başında bulunmadığınız anlarda bu butona tıklayarak hasta takip programınızın ekranını kilitleyebilirsiniz.

6 Çıkış Yap
Güvenli çıkış için lütfen bu butonu kullanınız.

7 Toplam Hasta Sayısı
Bu alanda toplam hasta sayınız görüntülenir.

8 Cari Hesap Bakiyesi
Bu alanda cari hesap bakiyeniz görüntülenir.

9 Notlarım
Bu alana notlarınızı ve görevlerinizi girebilirsiniz.

10 Bugün Yapılan Görüşmeler
İçinde bulunduğunuz gün yaptığınız tüm görüşmeler bu alanda listelenir.

11 Giriş
Bu buton sizi hasta takip programı açılış sayfasına yönlendirir.

12 Ajanda
Bu butona tıklayarak ajanda sayfasına yönlendirilirsiniz. Ajanda sayfasında hatırlatmalar ekleyebilir, bunların önemini belirtebilir daha sonra silebilirsiniz. Programlarınızı ay, hafta, gün bazında inceleyebilirsiniz.

13 Yeni Hasta Kaydı
Hastalarınızla ilgili bilgileri dilediğiniz gibi programa girebilirsiniz. Sınırsız hasta kaydı oluşturabilirsiniz. Hastalarınıza ait bilgilere internetin bulunduğu heryerden ulaşabilirsiniz.

14 Hastalar
Hasta takip programına kayıt yaptığınız tüm hastalar bu alanda listelenir. Bu bölümde hasta kayıtlarınızı görüntüleyebilir, kayıtlarınızı düzenleyebilir, hastanıza direk mail gönderebilir ve dilerseniz hasta bilgilerinizi yazdırabilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde oluşturduğunuz kayıtlara daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

15 Randevular
Hastalarınızın randevularını hasta takip programı ile takip edebilirsiniz. Bu bölümde randevu kayıtları randevu tarihi ve zamanına öncelik verilecek şekilde listelenmektedir. Randevu zamanını, hastanızın mail adresine otomatik olarak gönderir ve hastanızı randevu zamanı için uyarabilirsiniz.

16 Görüşmeler
Görüşmelerinizi hasta takip programı ile kayıt altına alırsınız hangi hastanızla ne görüştünüz görüşme detaylarını kayıt altına alır ve hastalarınızla ilgili tüm konuları bulabilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde oluşturduğunuz kayıtlara daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

17 Görevler
Uzmanlarınıza görev tanımlayabilirsiniz, tanımladığınız görevler uzmanlarınızın mail adresine otomatik gider ve rahatlıkla iş planlarınızı yönetebilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde oluşturduğunuz kayıtlara daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

18 Cari Hesaplar
Hastalarınızla ilgili ödemelerini muhasebe programı kullanmadan takıp edebilirsiniz. Hastalarınıza ait alacak ve borçlarınızı ekleyebilir , hesap ekstresi otomatik olarak gönderebilir ve cari hesabı detaylı olarak yazdırabilirsiniz. Yine Aylık cari hesap ekstrenizi, yazdır özelliğini kullanarak detaylı olarak yazdırabilirsiniz.

19 Doktorlar
Uzman Doktorları hasta takip program’ına tanımlayabilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca uzmanları ait bilgileri yine bölümden takip edebilirsiniz. Her uzmana bir kullanıcı hesabı açabilir ve sınırsız kullanım sağlayabilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde oluşturduğunuz kayıtlara daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

20 Laboratuvar
Hastalarınıza ait tahlil sonuçlarını girebilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde oluşturduğunuz kayıtlara daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

21 Dökümanlar
Hastalarınıza ait dökümanları(film, ameliyat fotografı vs.) hasta takip program’ına yükleyebilirsiniz ve dilediğiniz an kullanabilirsiniz. Filtreleme özelliği sayesinde oluşturduğunuz kayıtlara daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

22 Ayarlar
Bu alandan sizden başka kullanıcılar oluşturabilir, yetkilerini ayarlayabilirsiniz. Yeni tanı ekleme işlemi yapabilir, verilerinizin yedeklerini alabilirsiniz. Yardım almanız gerekirse yine bu bölümden yardım sayfamıza ulaşabilirsiniz.


Bu içerik yardımcı olmadıysa sorunuzu sorun cevaplayalım.