kapat× Destek 0850 333 0 565
Servis programı, teknik servislerin tüm iş ihtiyaçlarına cevap veren, ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Kullanıcı dostu kolay ara yüzü ile kolayca kullanılabilen, KMK Servis Programı sınırsız kullanıcı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca cihaz kısıtlaması olmadan internet bağlantısı olan tüm cihazlardan ve dilediğiniz yerden kullanabilirsiniz. Teknik servislerinizdeki bütün süreçleri kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz.
Teknik Servis Programı Açılış

Kullanıcı bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra yönlendireleceğiniz sayfadır.

1 Arama
Program içerisinde cihaz aramak istiyorsanız bu alana aradığınız kelimeyi girip arama işlemi yapabilirsiniz.

2 Teslim Edilecek Cihazlar
Bulunduğunuz gün içinde teslim edilmesi gereken cihazları bu alandan görebilirsiniz.

3 Hesabım
Bu alandan hesap bilgilerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda şifrenizi bu alandan değiştirebilirsiniz. Bilgisayar başında olmadığınız zamanlar ekranı kilitleyebilir. Güvenli çıkışınızı bu alandan yapabilirsiniz.

4 Toplam Cihaz
Toplam cihaz sayısını bu alanda görebilir ve cihazlara ulaşabilirsiniz.

5 Cari Hesap Bakiyesi
Cari hesap bakiyenizi bu alanda görebilirsiniz ve cari hesap kayıtlarının olduğu sayafaya buradan ulaşabilirsiniz.

6 Toplam Bayiler
Toplam bayi sayısını bu alandan görebilirsiniz ve bayilerin listelendiği sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

7 Toplam Müşteri
Toplam müşteri sayısını bu alanda görebilir ve müşterilere ulaşabilirsiniz.

8 Notlarım
Buradan not ekleyebilir ve o güne ait notları görebilirsiniz.

9 Teslim Edilen Cihazlar
Gün içerisinde teslim ettiğiniz cihazları bu alanda görebilirsiniz.

10 Giriş
Buradan Teknik Servis Programının açılış sayfasına yönlendirilirsiniz.

11 Ajanda
Bu bölümden notlarınız, hatırlatmalarınız takvim üzerine kaydedilir. Bu konumuzda ajanda kısmının yönetimi için almanız gereken bilgiler verilmiştir. Ajanda modülünde notlarınızı önemine göre farklı şekillerde kaydedebilir. Yapılacak işlerinizi gün, hafta, ay bazında görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

12 Yeni Cihaz Kaydı
Cihaz kaydını kolayca yapabilirsiniz. Müşteri bilgileri, Cihaz bilgileri, Kargo bilgileri, Servis bilgileri, Ödeme bilgileri, cihaza ait dokümantasyon, resim ve teslim zamanını kolayca programa ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz cihazları dinamik arama modülü ile kolayca bulabilirsiniz.

13 Cihazlar
Bu butona tıklayarak cihazların listelendiği sayfaya gidebilirsiniz.

14 Müşteri Yönetimi
Bu bölümden müşteri ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Dinamik arama sistemi ile kolayca müşteri bilgilerine erişebilirsiniz. İster müşterinin baş harfi ile bulun veya diğer bilgileri ile kolayca müşteri bilgisine erişebilirsiniz.

15 Bayi Yönetimi
Bu bölümden bayi ekleyebilir, varolan bayileri görebilir ve düzenleyebilirsiniz.

16 Cari Hesap Yönetimi
Cari hesap yönetimi ile müşteri teknik servis ücreti, ödeme ve tahsilât işlerinizi kolayca takip edersiniz. Kimden ne alacağınız var, kime ne borcunuz var kolayca görebilir ve raporlayabilirsiniz. Müşterileri veya tedarikçi ile hesap mutabakatını hesap özeti raporuyla yapabilirsiniz.

17 Ayarlar
Ayarlar bölümünden programı kişileştirebilir, servisinize özel şekle getirebilirsiniz. Ayarlar bölümünden, kullanıcı tanımlayabilir, teknisyen ekleyebilir, tanımlamalar yapabilirsiniz.

18 Yardım
Teknik destek hizmetlerinden ücretsiz olarak sürekli faydalanabilirsiniz, teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz günün her anı uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.


Bu içerik yardımcı olmadıysa sorunuzu sorun cevaplayalım.