kapat× Destek 0850 333 0 565
Size gönderilen kullanıcı bilgileriyle girişinizi yaptıktan sonra yönlendirileceğiniz sayfadır. Bu bölümde giriş sayfasının ve genel araçların kısa bir tanıtımı yapılmıştır. Burada tanıtımı yapılan her bölümün detaylı açıklamaları ve kullanım bilgileri ayrı bir bölüm olarak işlenmiştir.
Kontrol Paneli Açılış Sayfası

Kullanıcı bilgilerinizi girdikten sonra vsp kontrol paneli ana sayfasına erişim sağlayacaksınız.

1 Anasayfa
Bu butona tıkladığınızda sistem sizi VSP Yönetim Paneli açılış sayfasına yönlendirecektir.

2 Şifre Değiştir
Bu alana tıkladığınızda şifre değiştirme bölümü açılacaktır. Eski şifre ve yeni şifrenizi girerek parolanızı değiştirebilirsiniz.

3 Siteye Git
Bu butona tıkladığınızda sahibi olduğunuz web sitesine yönlendirilirsiniz.

4 Mesajlar
Tıkladığınızda size web siteniz üzerinden gelen mesajları görebilirsiniz.

5 Çıkış
Buraya tıklayarak güvenli bir şekilde panelden çıkış yapabilirsiniz.

6 Email Listesi
Kayıtlı e-mail adreslerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

7 Site Ayarları
Sitenizin ana ayarlarına bu bölümden ulaşabilirsiniz. Bu bölümün içinde sitenizin seo ayarları, iletişim ayarları, diğer bağlantı ayarları, email ayarları ve logo değiştirme-yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

8 Kategori Yönetimi
Bu bölümden web sitenize kategori ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz kategorileri güncelleme ve silme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

9 Sayfa Yönetimi
Bu bölümden web sitenizde sayfalarla ilgili işlemleri yapabilirsiniz. Sayfa Yönetimi bölümünde nasıl sayfa ekleyebileceğiniz ve sayfa detayına resim ekleme konusu, düzenleme ve silme işlemleri anlatılmaktadır.

10 Ürün Yönetimi
Ürün kategorisi ekleme, ürün kategorisi silme veya düzenleme işlemleri bu alandan yapılmaktadır. Aynı zamanda ürün ekleme, düzenleme, silme işlemleri de bu bölümden yapılmaktadır.

11 Banner Yönetimi
Anasayfada bulunan geçişli resim bölümüne banner denilir. Bu alana Banner Yönetimi modülünden müdahale edebilirsiniz. Bu alandan banner ekleyebilir, düzenleyebilir veya silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

12 Video Yönetimi
Bu bölümden Video Galeri sayfanıza videolar ekleyebilirsiniz. Videoları bilgisayarınızdan seçerek ekleyemezsiniz. Önce Youtube vb. sitelere ekleyerek oradaki video linkiyle beraber sitenizde gösterebilirsiniz.

13 Foto Galeri Yönetimi
Bu bölümden Foto Galeri bölümüne albümler ekleyebilir ve düzenleme, silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Albümlerin altına fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

14 Haber Yönetimi
Bu bölümde web sitenizdeki haber yönetimini sağlayabilirsiniz. Buradan sitenize haberler ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz haberlerin düzenleme ve silme işlemlerini yine bu bölümden gerçekleştirebilirsiniz.


Bu içerik yardımcı olmadıysa sorunuzu sorun cevaplayalım.