kapat× Destek 0850 333 0 565
Müşterilerinizle ilişkilerinizi geliştirmek, yeni müşteriler kazanmak ve tüm müşterilerin elde tutulmasını sağlamak crm programı ile artık çok kolay. Müşteriyi tanımak, müşteri ihtiyacını anlamak, ona uygun hizmetler ve ürünler geliştirmek, iş süreçlerinizi etkili bir şekilde yöneterek işletmenizi müşteri odaklı bir yapıya kavuşturmak artık akıllı crm programı ile çok kolay.
2 CRM Programı Açılış Sayfası

İnternet bağlantısı olan bir bilgisayardan internet tarayıcısını açınız.

1 Menü Gizle/Göster
Bu butona tıklayarak sol menüyü gizleyebilir ve tekrar gösterebilirsiniz. Böylece tam sayfa çalışma imkanınız olacaktır.

2 Anasayfa
Bu butona tıklayarak CRM Programı panelinin açılış sayfasına, yani resimdeki sayfaya yönlendirilirsiniz.

3 Hatırlatmalar
Eklediğiniz hatırlatmaları buraya tıklayarak görebilirsiniz.

4 Diğer Modüller
CRM Programının yanında hediye olarak verilen Ajanda, Hatırlatmalar ve Rehber modüllerine bu alandan ulaşabilirsiniz.

5 Hesap
Bu alandan parolanızı değiştirebilir, hesap ayarlarınızı düzenleyebilir ve güvenli bir şekilde çıkış işlemi yapabilirsiniz.

6 Kart
Kolayca firma ve kişi kartı oluşturabilir, oluşturduğunuz kartlarla müşterilerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Toplu içe aktar; Excel formatındaki müşteri verilerinizi crm programınıza aktarabilirsiniz. Toplu dışa aktar; crm programındaki verilerinizi Excel formatında dışarıya aktarabilirsiniz. Kara Liste; istenilen kişi veya firma kartlarını kara listeye alabilir ve işlem yapılamasını engelleyebilirsiniz.

7 Çağrı
Sekreterler müşterilerle ilk irtibatı kuran kişilerdir ve organizasyonun başlangıç noktasıdır. Santral hizmetleri uygulamasıyla gelen çağrıları crm yazılımı ile en etkili şekilde yönetebilir ve ilgili kişilere yönlendirebilirsiniz. Hiçbir çağrıyı unutmadan ilgili kişiye anında aktarabilirsiniz.

8 Stok/Hizmet
Stok ve hizmetlerle ilgili tüm işlemleri bu alandan gerçekleştirebilirsiniz.

9 Satınalma - Satış
CRM Programı ile siparişlerinizi yönetebilir, verilen teklifleri siparişe dönüştürebilir, satış sözleşmeleri düzenleyebilir, sipariş forumlarını, satış sözleşmelerini crm yazılımı ile yazdırabilir veya mail olarak gönderebilirsiniz. Sipariş forumlarını, satış sözleşmelerini şablonlar kısmından kolayca tasarlayabilirsiniz. Satışlarınızı isterseniz tek tuşla faturalandırabilirsiniz.

10 Teklif
CRM Teklif uygulaması ile müşteriye özel profesyonel teklifler hazırlayabilirsiniz. Tekliflere sınırsız sayıda ek sayfa veya içerik ekleyebilirsiniz. Teklifler otomatik olarak siparişe dönüştürülebilir, teklifleri crm yazılımı ile yazdırılabilir veya mail olarak gönderilebilirsiniz.

11 Sözleşme
Sözleşmelerinizi bu alandan yönetebilirsiniz.

12 Görev
Görev Ata; personellere görev atayabilir veya diğer modüller üzerinden otomatik görev atayabilirsiniz, görev atandığı zaman personel mail olarak, sms olarak bilgilendirilebilir.

13 Destek
Müşterilerden gelen destek, servis taleplerini CRM Destek yönetimi ile kolayca yönetebilirsiniz. Müşterilerinizden gelen talepleri, dilerseniz web siteniz üzerinden alabilir ve yine aynı şekilde müşterinizi otomatik bir şekilde online durum hakkında bilgilendirebilirsiniz.

14 Kısayollar
Bu bölümde işlemlere doğrudan ulaşmanızı sağlayacak kısayollar mevcuttur.


Bu içerik yardımcı olmadıysa sorunuzu sorun cevaplayalım.