kapat× Destek 0850 333 0 565
Emlak web yazılımı, KMK Bilgi Teknolojilerinin hazırlamış olduğu web tabanlı emlak programıdır. Hazırlanan emlak yazılımı kullanıcı dostu ara yüzleri ile her emlakçinin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Anahtar teslim sunulan emlak projesinde ihtiyaç duyabileceğiniz emlak alan adı tescili, emlak web barındırma hizmeti, emlak tasarım desteği, emlak yazılım desteği, emlak destek ve bakım hizmeti tüm altyapıda ücretsiz sağlanmaktadır.
Emlak Kontrol Paneli Giriş

İnternet bağlantısı olan bir bilgisayardan internet tarayıcısını açınız.

1 Emlak Kontrol Paneline Erişim
İnternet tarayıcınıza alan adınızı yazınız ve sonuna "/yonetim" yazınız. Resimde görünen sayfa açılacaktır. Eğer açılmazsa linki kontrol edin ve internet bağlantınızın olduğundan emin olun.

2 E-mail adresi
Sistem tarafından size gönderilen bilgilerdeki e-mail bilgisini bu alana giriniz. Başta ve sonda boşluk kullanmamaya özen gösteriniz.

3 Şifre
Sistem tarafından size gönderilen şifreyi giriniz ardından "Giriş" butonuna tıklayınız. Eğer Giriş yapamazsanız bilgilerinizi tekrar kontrol ediniz.

4 Giriş Yap
Bu butona tıklayarak sisteme giriş yapınız.

5 Parolamı Unuttum
Şifrenizi hatırlamıyorsanız bu linke tıklayınız. Açılan alana email adresini yazınız. Şifreniz mail olarak gönderilecektir.


Bu içerik yardımcı olmadıysa sorunuzu sorun cevaplayalım.